Bun venit!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bun venit!


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

CUM SA FACI UN FOLDER INVIZIBIL

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1CUM SA FACI UN FOLDER INVIZIBIL Empty CUM SA FACI UN FOLDER INVIZIBIL Lun Ian 19, 2009 9:33 am

Stealth-Speedy

Stealth-Speedy
Admin

robabil cei mai multzi de p acest forum stiu acest lucru dar unii nu-l stiu asa k am sa explic pootzin :
primul pas e sa creezi un folder nou oriunde in compul tau dup aceea dai rename de obicei windowsul nu accepta folder fara nume dar il pootetzi pacali astfel in timp c vretzi sa redenumitzi tzinetzi apasat alt+0160(dar trebuie sa scrietzi din partea dreapta a tastaturii mai intai trebuie sa activatzi Num Lock , ptru laptopuri care nu au asa cva pootetzi sa activatzi tastatura accea p ecran On-screen keyboard din start-programs-accesories-accesiblility-on-screen keyboard)
Primul pass va ajuta sa creatzi un folder fara nume , akm trebuie sa datzi click dreapta p folder -proprietes-customize-change icon shi alegetzi un icon invizibil shi datzi apply shi e gata akm avetzi un folder invizibil .


SPER CA V-AM AJUTAT... Twisted Evil Twisted Evil

https://stealth-speedy90.forumgratuit.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum